ŠD - karneval 2022

Karnevalové páteční odpoledne

V pátek 11. března odpoledne se ve školní družině místo dětí sešly roztodivné bytosti: růžový králíček, tygřík, pejsek, kočička, beruška, pirát, robot, Harry Potter, spousta princezniček, pytláků,… Nechtěli si nechat ujít karnevalový rej!

Nejdříve se všechny masky představily čtyřčlenné porotě, která vybrala ty nejzajímavější.  Bylo to velmi těžké - krásní byli opravdu všichni. Děti také soutěžily v různých disciplinách: jízda na balančním vozítku, běh s míčkem na lžíci, skok s míčem mezi koleny, předávání štětce mezi koleny, ochutnávka nápojů, tanec s míčkem ve dvojicích,… Odměnou jim byly dobrůtky, pitíčko, krásné obrázky a především radostný zážitek.

Na příští zábavné odpoledne se budou těšit TANEČNICE HULA HULA a NINJA Z OSTROVA.

Karneval ve ŠD (1. část) - fotky příloha zde.

Best Replica Watches